Yeni Üyelik Üye Girişi

Keep Going

When I Am Gone

Benden Sonra Devam

Y. Akın Öngör

%30 indirim
56,00 TL 39,20 TL
Tükendi

Garanti Bankası eski genel Müdürü Akın Öngör'ün "bir dönüşümün hikayesi"olarak adlandırdığı, deneyimlerini gelecek kuşaklara aktarmak ve başarılarının öyküsünü paylaşmak için kaleme aldığı , gerçek bir liderlik ve sıradışı bir vizyon hikayesi "Benden Sonra Devam" kitabının İngilizce basımı raflarda yerini alıyor.

"Garanti Bankası'nın Akın Öngör'ün önderliğinde gerçekleştirmiş olduğu değişim programı,efsanevi bir liderliğin hikayesidir. Bu hikaye aynı zamanda daha çok sayıda ve daha düzgün lider yetiştirebilmemiz için neler yapmamız gerektiği açısından da çok değerlidir.Bu önemli hikayeden alınacak dersleri ben bizzat Harvard Business School MBA ve Advanced Leadership öğrencilerime öğretiyorum. Kendi hikayesini ve tecrübelerini içeren bu kitabı yazmış olması birçok insanın bu örnekten faydalanmasını sağlayacaktır..."

- Rosabeth Moss Kanter

"Akın Bey, Garanti Bankası'nın büyük değişimine imza atmış bir liderdir ve bunu da zor bir dönemde yapmıştır. Hem dünya görüşünün hem de Anadolu insanının getirdiği samimiyet ve sıcaklıkla başarılı olmuş, her zaman da takdir görmüştür. Yaşamında her zaman yeni birşey yapma hevesi de o enerjisinin devam ettiğinin bir göstergesidir..."

- Ferit Şahenk

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2012
Boyutlar : 15,50 x 23,00 cm
Basım Dili : İngilizce
Orijinal Dil : Türkçe
Sayfa Sayısı : 311
Barkod/ISBN : 9786054248810

Katkıda Bulunanlar

pearsonyayinlari.com
Pearson Blog Youtube Instagram Twitter Facebook